GeForce 7350 LE
Відеокарта GeForce 7350 LE — характеристики, тести та бенчмарки
GeForce 7350 LE
GeForce 7300
•
G72
•
22.03.2006
•
128 MB
•
DDR2
•
64 bit
🏆 Top #14590
Performance
Synthetic Score
23
PassMark
74
Efficiency
low
Відеокарта GeForce 7350 LE від NVIDIA побудована на базі архітектури Curie та офіційно представлена 22.03.2006. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 0.1 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 81 мм². Об'єм відеопам'яті DDR2 становить 0 ГБ. Завдяки 64 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 6.40 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 450 МГц з можливістю динамічного прискорення до 0 МГц.
Загальна інформація
| Дата випуску | 22.03.2006 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | GeForce 7300 |
Графічний процесор
| Архітектура | Curie |
| Кодове ім’я | G72 |
| Техпроцес | 90 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 112,000.0 млн |
| Площа кристала | 81 mm² |
| Щільність транзисторів | 1,400,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Текстурні блоки (TMU) | 4 |
| Блоки растеризації (ROP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 450 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 400 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 800 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 128 MB |
| Тип пам’яті | DDR2 |
| Шина пам’яті | 64 bit bit |
| Пропускна здатність | 6.40 GB/s |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 1.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Рекомендований БЖ | 200 W |
Підтримка API
| DirectX | 9.0c (9_3) |
| OpenGL | 2.1 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 900 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 1800 GTexel/s |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 74 |
| PassMark (G2D Mark) | 281 |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.