NVIDIA GeForce 710M 2 GB
Відеокарта NVIDIA GeForce 710M 2 GB — характеристики, тести та бенчмарки
NVIDIA GeForce 710M 2 GB
Nvidia GeForce 700M
•
GF117
•
09.01.2013
•
2 GB
•
DDR3
•
64 bit
•
15W
🏆 Top #13088
Performance
Synthetic Score
438
PassMark
442
Efficiency
low
Графічний адаптер NVIDIA GeForce 710M 2 GB базується на передовій архітектурі Fermi 2.0. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 09.01.2013. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 0.6 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 116 мм². Конфігурація ядра включає 96 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Підсистема пам'яті представлена модулями DDR3 загальним обсягом 2 ГБ. Розрядність шини становить 64 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 14.40 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 775 МГц з можливістю динамічного прискорення до 0 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 15 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 0 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 09.01.2013 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Серія | Nvidia GeForce 700M |
| Варіант GPU | N14M-GL |
Графічний процесор
| Архітектура | Fermi 2.0 |
| Кодове ім’я | GF117 |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 585,000.0 млн |
| Площа кристала | 116 mm² |
| Щільність транзисторів | 5,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 96 |
| Текстурні блоки (TMU) | 16 |
| Блоки растеризації (ROP) | 8 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 775 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 900 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 1800 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 2 GB |
| Тип пам’яті | DDR3 |
| Шина пам’яті | 64 bit bit |
| Пропускна здатність | 14.40 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 128 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 2.0 x16 |
| Енергоспоживання (TDP) | 15 W |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 3.1 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 12.4 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 297.6 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 24.8 GFLOPS (1:12) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 442 |
| PassMark (G2D Mark) | 127 |
| TPU Index Score | 1.09% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.