A100 SXM4 80 GB
Відеокарта A100 SXM4 80 GB — характеристики, тести та бенчмарки
A100 SXM4 80 GB
GeForce Axx
•
GA100
•
16.11.2020
•
80 GB
•
HBM2e
•
5120 bit
•
400W
🏆 Top #9254
Performance
Synthetic Score
5,330
Efficiency
mid
Графічний адаптер A100 SXM4 80 GB базується на передовій архітектурі Ampere. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 16.11.2020. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 826 мм² містить близько 54.2 млрд транзисторівistors транзисторів. Для обробки графіки передбачено 6912 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 432 тензорних ядер. Об'єм відеопам'яті HBM2e становить 80 ГБ. Завдяки 5120 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 2088.96 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 1275 МГц з можливістю динамічного прискорення до 1410 МГц. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 400 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 800 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 16.11.2020 |
| Клас використання | Геймінг (1080p) |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Серія | GeForce Axx |
Графічний процесор
| Архітектура | Ampere |
| Кодове ім’я | GA100 |
| Техпроцес | 7 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 54,200,000.0 млн |
| Площа кристала | 826 mm² |
| Щільність транзисторів | 65,599,999 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 6912 |
| Текстурні блоки (TMU) | 432 |
| Блоки растеризації (ROP) | 160 |
| Тензорні ядра | 432 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 108 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1275 MHz |
| Частота Boost | 1410 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1593 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 3200 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 80 GB |
| Тип пам’яті | HBM2e |
| Шина пам’яті | 5120 bit bit |
| Пропускна здатність | 2088.96 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 20736 KB |
| Кеш L2 | 40 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 0 |
| Енергоспоживання (TDP) | 400 W |
| Рекомендований БЖ | 800 W |
Підтримка API
| OpenCL | |
| CUDA |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 225600 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 609100 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 77.97 TFLOPS (4:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 19.49 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 9.75 TFLOPS (1:2) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| TPU Index Score | 29.63% |
| Клас продуктивності | mid |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.