MSI R9 FURY X
Відеокарта MSI R9 FURY X — характеристики, тести та бенчмарки
MSI R9 FURY X
Amd R9 300
•
Fiji
•
24.06.2015
•
4 GB
•
HBM
•
4096 bit
•
275W
🏆 Top #6728
Performance
Synthetic Score
11,193
PassMark
9,376
Efficiency
mid-high
Графічний адаптер MSI R9 FURY X базується на передовій архітектурі GCN 3.0. Компанія AMD анонсувала цю модель 24.06.2015. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 596 мм² містить близько 8.9 млрд транзисторівistors транзисторів. Конфігурація ядра включає 4096 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Об'єм відеопам'яті HBM становить 4 ГБ. Завдяки 4096 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 512.00 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 1050 МГц з можливістю динамічного прискорення до 0 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 275 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 600 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 24.06.2015 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.gaming_1440p |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Amd R9 300 |
| Варіант GPU | Fiji XT C8 (215-0862040) |
Графічний процесор
| Архітектура | GCN 3.0 |
| Кодове ім’я | Fiji |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 8,900,000.0 млн |
| Площа кристала | 596 mm² |
| Щільність транзисторів | 14,900,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 4096 |
| Текстурні блоки (TMU) | 256 |
| Блоки растеризації (ROP) | 64 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 64 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1050 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 500 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 1000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 4 GB |
| Тип пам’яті | HBM |
| Шина пам’яті | 4096 bit bit |
| Пропускна здатність | 512.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 1024 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 195 x 39 x 115 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 275 W |
| Рекомендований БЖ | 600 W |
| Конектори живлення | 2x 8-pin |
| Номер плати | 109-C88037-00_04 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 67.2 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 268.8 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 8.60 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 8.60 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 537.6 GFLOPS (1:16) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 9 376 |
| PassMark (G2D Mark) | 776 |
| TPU Index Score | 12.73% |
| Клас продуктивності | mid-high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.