MAXSUN RTX 2080 Ti Wind OC V2
Відеокарта MAXSUN RTX 2080 Ti Wind OC V2 — характеристики, тести та бенчмарки
MAXSUN RTX 2080 Ti Wind OC V2
Nvidia GeForce 20
•
TU102
•
20.09.2018
•
11 GB
•
GDDR6
•
352 bit
•
250W
🏆 Top #2815
Performance
Synthetic Score
22,735
PassMark
21,484
Efficiency
high
MAXSUN RTX 2080 Ti Wind OC V2 — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Turing, реліз якого відбувся 20.09.2018. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 18.6 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 754 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 4352 універсальних процесорів. Також доступні 68 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 544 ядер для прискорення штучного інтелекту. Відеокарта оснащена 11 ГБ пам'яті типу GDDR6. Використовується 352 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 616.00 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 1350 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 1635 МГц під навантаженням. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 250 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 600 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 20.09.2018 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 20 |
| Варіант GPU | TU102-300A-K1-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Turing |
| Кодове ім’я | TU102 |
| Техпроцес | 12 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 18,600,000.0 млн |
| Площа кристала | 754 mm² |
| Щільність транзисторів | 24,700,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 4352 |
| Текстурні блоки (TMU) | 272 |
| Блоки растеризації (ROP) | 88 |
| Тензорні ядра | 544 |
| RT ядра (Трасування) | 68 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 68 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1350 MHz |
| Частота Boost | 1635 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1750 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 14000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 11 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 352 bit bit |
| Пропускна здатність | 616.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 4352 KB |
| Кеш L2 | 5.5 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 314 x 35 x 116 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 250 W |
| Рекомендований БЖ | 600 W |
| Конектори живлення | 2x 8-pin |
| Номер плати | PG150 SKU 32 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 143.9 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 444.7 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 28.46 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 14.23 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 444.7 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 21 484 |
| PassMark (G2D Mark) | 927 |
| TPU Index Score | 32.46% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.