MAXSUN GTX 1080 JetStream M.3
Відеокарта MAXSUN GTX 1080 JetStream M.3 — характеристики, тести та бенчмарки
MAXSUN GTX 1080 JetStream M.3
Nvidia GeForce 10
•
GP104
•
27.05.2016
•
8 GB
•
GDDR5X
•
256 bit
•
180W
🏆 Top #4446
Performance
Synthetic Score
17,762
PassMark
15,612
Efficiency
high
Модель MAXSUN GTX 1080 JetStream M.3 (Pascal) поповнила лінійку графічних прискорювачів NVIDIA у 27.05.2016. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 314 мм² містить близько 7.2 млрд транзисторівistors транзисторів. Для обробки графіки передбачено 2560 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 0 тензорних ядер. Відеокарта оснащена 8 ГБ пам'яті типу GDDR5X. Використовується 256 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 320.30 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 1607 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 1733 МГц під навантаженням. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 180 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 450 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 27.05.2016 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 10 |
| Варіант GPU | GP104-400-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Pascal |
| Кодове ім’я | GP104 |
| Техпроцес | 16 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 7,200,000.0 млн |
| Площа кристала | 314 mm² |
| Щільність транзисторів | 22,900,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 2560 |
| Текстурні блоки (TMU) | 160 |
| Блоки растеризації (ROP) | 64 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 20 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1607 MHz |
| Частота Boost | 1733 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1251 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 10000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 8 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5X |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 320.30 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 960 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 285 x 40 x 112 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 180 W |
| Рекомендований БЖ | 450 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin + 1x 8-pin |
| Номер плати | PG413 SKU 0 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 110.9 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 277.3 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 138.6 GFLOPS (1:64) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 8.87 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 277.3 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 15 612 |
| PassMark (G2D Mark) | 888 |
| TPU Index Score | 16.23% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.