MAXSUN GTX 1060 i-Cafe
Відеокарта MAXSUN GTX 1060 i-Cafe — характеристики, тести та бенчмарки
MAXSUN GTX 1060 i-Cafe
Nvidia GeForce 10
•
GP106
•
18.08.2016
•
3 GB
•
GDDR5
•
192 bit
•
120W
🏆 Top #7213
Performance
Synthetic Score
9,829
PassMark
9,829
Efficiency
mid-high
Модель MAXSUN GTX 1060 i-Cafe (Pascal) поповнила лінійку графічних прискорювачів NVIDIA у 18.08.2016. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 200 мм² містить близько 4.4 млрд транзисторівistors транзисторів. Обчислювальний арсенал моделі налічує 1152 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Відеокарта оснащена 3 ГБ пам'яті типу GDDR5. Використовується 192 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 192.20 ГБ/с. Базова частота GPU становить 1506 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 1708 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 120 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 300 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 18.08.2016 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.gaming_1440p |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 10 |
| Варіант GPU | GP106-300-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Pascal |
| Кодове ім’я | GP106 |
| Техпроцес | 16 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 4,400,000.0 млн |
| Площа кристала | 200 mm² |
| Щільність транзисторів | 22,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 1152 |
| Текстурні блоки (TMU) | 72 |
| Блоки растеризації (ROP) | 48 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 9 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1506 MHz |
| Частота Boost | 1708 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 2002 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 8000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 3 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 192 bit bit |
| Пропускна здатність | 192.20 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 432 KB |
| Кеш L2 | 1.5 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 120 W |
| Рекомендований БЖ | 300 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin |
| Номер плати | PG410 SKU 20 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 81.98 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 123 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 61.49 GFLOPS (1:64) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 3.94 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 123 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 9 829 |
| PassMark (G2D Mark) | 774 |
| TPU Index Score | 9.67% |
| Клас продуктивності | mid-high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.