Lenovo RTX 2060 OEM
Відеокарта Lenovo RTX 2060 OEM — характеристики, тести та бенчмарки
Lenovo RTX 2060 OEM
Nvidia GeForce 20
•
TU106
•
07.01.2019
•
6 GB
•
GDDR6
•
192 bit
•
160W
🏆 Top #5897
Performance
Synthetic Score
14,104
PassMark
14,104
Efficiency
mid-high
Lenovo RTX 2060 OEM — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Turing, реліз якого відбувся 07.01.2019. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 10.8 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 445 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 1920 універсальних процесорів. Також доступні 30 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 240 ядер для прискорення штучного інтелекту. Відеокарта оснащена 6 ГБ пам'яті типу GDDR6. Використовується 192 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 336.00 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 1365 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 1680 МГц під навантаженням. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 160 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 450 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 07.01.2019 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.gaming_1440p |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 20 |
| Варіант GPU | TU106-200A-KA-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Turing |
| Кодове ім’я | TU106 |
| Техпроцес | 12 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 10,800,000.0 млн |
| Площа кристала | 445 mm² |
| Щільність транзисторів | 24,300,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 1920 |
| Текстурні блоки (TMU) | 120 |
| Блоки растеризації (ROP) | 48 |
| Тензорні ядра | 240 |
| RT ядра (Трасування) | 30 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 30 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1365 MHz |
| Частота Boost | 1680 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1750 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 14000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 6 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 192 bit bit |
| Пропускна здатність | 336.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 1920 KB |
| Кеш L2 | 3 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 214 x 36 x 114 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 160 W |
| Рекомендований БЖ | 450 W |
| Конектори живлення | 1x 8-pin |
| Номер плати | PG160 SKU 42 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 80.64 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 201.6 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 12.90 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 6.45 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 201.6 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 14 104 |
| PassMark (G2D Mark) | 745 |
| TPU Index Score | 16.62% |
| Клас продуктивності | mid-high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.