Leadtek WinFast GTX 780
Відеокарта Leadtek WinFast GTX 780 — характеристики, тести та бенчмарки
Leadtek WinFast GTX 780
Nvidia GeForce 700
•
GK110
•
23.05.2013
•
3 GB
•
GDDR5
•
384 bit
•
250W
🏆 Top #8011
Performance
Synthetic Score
7,946
PassMark
7,946
Efficiency
mid
Модель Leadtek WinFast GTX 780 (Kepler) поповнила лінійку графічних прискорювачів NVIDIA у 23.05.2013. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 561 мм² містить близько 7.1 млрд транзисторівistors транзисторів. Конфігурація ядра включає 2304 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Відеокарта оснащена 3 ГБ пам'яті типу GDDR5. Використовується 384 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 288.40 ГБ/с. Базова частота GPU становить 863 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 902 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 250 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 600 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 23.05.2013 |
| Клас використання | Геймінг (1080p) |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 700 |
| Варіант GPU | GK110-300-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Kepler |
| Кодове ім’я | GK110 |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 7,080,000.0 млн |
| Площа кристала | 561 mm² |
| Щільність транзисторів | 12,600,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 2304 |
| Текстурні блоки (TMU) | 192 |
| Блоки растеризації (ROP) | 48 |
Тактові частоти
| Базова частота | 863 MHz |
| Частота Boost | 902 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1502 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 6000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 3 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 384 bit bit |
| Пропускна здатність | 288.40 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 16 KB |
| Кеш L2 | 1.5 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 267 x 38 x 111 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 250 W |
| Рекомендований БЖ | 600 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin + 1x 8-pin |
| Номер плати | P2083 SKU 20, P2083 SKU 21 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 43.3 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 173.2 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 4.16 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 173.2 GFLOPS (1:24) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 7 946 |
| PassMark (G2D Mark) | 589 |
| TPU Index Score | 8.14% |
| Клас продуктивності | mid |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.