KFA2 RTX 4090 ST V2 (1-Click OC)
Відеокарта KFA2 RTX 4090 ST V2 (1-Click OC) — характеристики, тести та бенчмарки
KFA2 RTX 4090 ST V2 (1-Click OC)
Nvidia GeForce 40
•
AD102
•
20.09.2022
•
24 GB
•
GDDR6X
•
384 bit
•
450W
🏆 Top #335
Performance
Synthetic Score
38,090
PassMark
38,090
Efficiency
enthusiast
KFA2 RTX 4090 ST V2 (1-Click OC) — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Ada Lovelace, реліз якого відбувся 20.09.2022. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 76.3 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 609 мм². Для обробки графіки передбачено 16384 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 128 RT-ядер та 512 тензорних ядер. Відеокарта оснащена 24 ГБ пам'яті типу GDDR6X. Використовується 384 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 1034.24 ГБ/с. Базова частота GPU становить 2235 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 2520 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 450 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 850 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 20.09.2022 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 40 |
| Варіант GPU | AD102-300-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Ada Lovelace |
| Кодове ім’я | AD102 |
| Техпроцес | 5 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 76,300,000.0 млн |
| Площа кристала | 609 mm² |
| Щільність транзисторів | 125,300,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 16384 |
| Текстурні блоки (TMU) | 512 |
| Блоки растеризації (ROP) | 176 |
| Тензорні ядра | 512 |
| RT ядра (Трасування) | 128 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 128 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2235 MHz |
| Частота Boost | 2520 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1313 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 21000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 24 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6X |
| Шина пам’яті | 384 bit bit |
| Пропускна здатність | 1034.24 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 16384 KB |
| Кеш L2 | 72 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 4 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 336 x 74 x 138 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 450 W |
| Рекомендований БЖ | 850 W |
| Конектори живлення | 1x 16-pin |
| Номер плати | PG139 SKU 330 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 443.5 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 290.2 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 82.58 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 82.58 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 290.2 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 38 090 |
| PassMark (G2D Mark) | 1 303 |
| TPU Index Score | 76.27% |
| Клас продуктивності | enthusiast |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.