KFA2 RTX 3060 EX (1-Click OC)
Відеокарта KFA2 RTX 3060 EX (1-Click OC) — характеристики, тести та бенчмарки
KFA2 RTX 3060 EX (1-Click OC)
Nvidia GeForce 30
•
GA106
•
12.01.2021
•
12 GB
•
GDDR6
•
192 bit
•
170W
🏆 Top #4824
Performance
Synthetic Score
17,037
PassMark
16,754
Efficiency
high
Графічний адаптер KFA2 RTX 3060 EX (1-Click OC) базується на передовій архітектурі Ampere. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 12.01.2021. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 12.0 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 276 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 3584 універсальних процесорів. Також доступні 28 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 112 ядер для прискорення штучного інтелекту. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR6 загальним обсягом 12 ГБ. Розрядність шини становить 192 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 360.00 ГБ/с. Базова частота GPU становить 1320 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 1807 МГц. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 170 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 450 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 12.01.2021 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 30 |
| Варіант GPU | GA106-300-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Ampere |
| Кодове ім’я | GA106 |
| Техпроцес | 8 nm (Samsung) |
| Кількість транзисторів | 12,000,000.0 млн |
| Площа кристала | 276 mm² |
| Щільність транзисторів | 43,500,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 3584 |
| Текстурні блоки (TMU) | 112 |
| Блоки растеризації (ROP) | 48 |
| Тензорні ядра | 112 |
| RT ядра (Трасування) | 28 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 28 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1320 MHz |
| Частота Boost | 1807 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1875 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 15000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 12 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 192 bit bit |
| Пропускна здатність | 360.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 3584 KB |
| Кеш L2 | 3 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 285 x 50 x 124 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 170 W |
| Рекомендований БЖ | 450 W |
| Конектори живлення | 1x 8-pin |
| Номер плати | PG190 SKU 60 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 86.74 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 202.4 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 12.95 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 12.95 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 202.4 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 16 754 |
| PassMark (G2D Mark) | 966 |
| TPU Index Score | 21.22% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.