KFA2 RTX 2070 SUPER
Відеокарта KFA2 RTX 2070 SUPER — характеристики, тести та бенчмарки
KFA2 RTX 2070 SUPER
Nvidia GeForce 20
•
TU104
•
09.07.2019
•
8 GB
•
GDDR6
•
256 bit
•
215W
🏆 Top #4782
Performance
Synthetic Score
17,123
PassMark
18,150
Efficiency
high
KFA2 RTX 2070 SUPER — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Turing, реліз якого відбувся 09.07.2019. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 545 мм² містить близько 13.6 млрд транзисторівistors транзисторів. Обчислювальний арсенал моделі налічує 2560 універсальних процесорів. Також доступні 40 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 320 ядер для прискорення штучного інтелекту. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR6 загальним обсягом 8 ГБ. Розрядність шини становить 256 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 448.00 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 1605 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 1770 МГц під навантаженням. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 215 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 550 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 09.07.2019 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 20 |
| Варіант GPU | TU104-410-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Turing |
| Кодове ім’я | TU104 |
| Техпроцес | 12 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 13,600,000.0 млн |
| Площа кристала | 545 mm² |
| Щільність транзисторів | 25,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 2560 |
| Текстурні блоки (TMU) | 160 |
| Блоки растеризації (ROP) | 64 |
| Тензорні ядра | 320 |
| RT ядра (Трасування) | 40 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 40 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1605 MHz |
| Частота Boost | 1770 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1750 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 14000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 8 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 448.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 2560 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 268 x 35 x 112 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 215 W |
| Рекомендований БЖ | 550 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin + 1x 8-pin |
| Номер плати | PG180 SKU 12 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 113.3 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 283.2 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 18.12 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 9.06 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 283.2 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 18 150 |
| PassMark (G2D Mark) | 878 |
| TPU Index Score | 21.91% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.