UHD Graphics 615 Mobile
Відеокарта UHD Graphics 615 Mobile — характеристики, тести та бенчмарки
UHD Graphics 615 Mobile
Intel Amber Lake
•
Amber Lake GT2
•
07.11.2018
•
System Shared
•
System Shared
•
15W
🏆 Top #12556
Performance
Synthetic Score
699
PassMark
717
Efficiency
low
Модель UHD Graphics 615 Mobile (Gen 9.5 (Kaby Lake)) поповнила лінійку графічних прискорювачів Intel у 07.11.2018. Конфігурація ядра включає 192 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. У штатному режимі ядро працює на частоті 300 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 900 МГц під навантаженням. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 15 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 0 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 07.11.2018 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Серія | Intel Amber Lake |
| Вбудована графіка | Так |
Графічний процесор
| Архітектура | Gen 9.5 (Kaby Lake) |
| Кодове ім’я | Amber Lake GT2 |
| Техпроцес | 14 nm (Intel) |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 192 |
| Текстурні блоки (TMU) | 24 |
| Блоки растеризації (ROP) | 3 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 24 |
Тактові частоти
| Базова частота | 300 MHz |
| Частота Boost | 900 MHz |
Пам’ять
| Тип пам’яті | System Shared |
| Шина пам’яті | System Shared bit |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | Ring Bus |
| Товщина (Слоти) | 0 |
| Енергоспоживання (TDP) | 15 W |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.3 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 2700 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 21600 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 691.2 GFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 345.6 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 86.4 GFLOPS (1:4) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 717 |
| PassMark (G2D Mark) | 169 |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.