HD Graphics 615 Mobile
Відеокарта HD Graphics 615 Mobile — характеристики, тести та бенчмарки
HD Graphics 615 Mobile
Intel Kaby Lake
•
Kaby Lake GT2
•
30.08.2016
•
System Shared
•
System Shared
•
5W
🏆 Top #12276
Performance
Synthetic Score
991
PassMark
690
Efficiency
low
HD Graphics 615 Mobile — це потужне рішення від Intel на базі архітектури Gen 9.5 (Kaby Lake), реліз якого відбувся 30.08.2016. Для обробки графіки передбачено 192 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 0 тензорних ядер. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 300 МГц з можливістю динамічного прискорення до 850 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 5 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 0 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 30.08.2016 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Серія | Intel Kaby Lake |
| Вбудована графіка | Так |
Графічний процесор
| Архітектура | Gen 9.5 (Kaby Lake) |
| Кодове ім’я | Kaby Lake GT2 |
| Техпроцес | 14 nm (Intel) |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 192 |
| Текстурні блоки (TMU) | 24 |
| Блоки растеризації (ROP) | 3 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 24 |
Тактові частоти
| Базова частота | 300 MHz |
| Частота Boost | 850 MHz |
Пам’ять
| Тип пам’яті | System Shared |
| Шина пам’яті | System Shared bit |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | Ring Bus |
| Товщина (Слоти) | 0 |
| Енергоспоживання (TDP) | 5 W |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.3 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 2550 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 20400 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 652.8 GFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 326.4 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 81.6 GFLOPS (1:4) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 690 |
| PassMark (G2D Mark) | 178 |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.