HD Graphics 520 Mobile
Відеокарта HD Graphics 520 Mobile — характеристики, тести та бенчмарки
HD Graphics 520 Mobile
Intel Skylake
•
Skylake GT2
•
01.09.2015
•
System Shared
•
System Shared
•
15W
🏆 Top #12545
Performance
Synthetic Score
717
PassMark
860
Efficiency
low
Відеокарта HD Graphics 520 Mobile від Intel побудована на базі архітектури Gen 9 (Skylake) та офіційно представлена 01.09.2015. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 123 мм² містить близько ?istors транзисторів. Обчислювальний арсенал моделі налічує 192 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Базова частота GPU становить 300 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 900 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 15 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 0 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.09.2015 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Серія | Intel Skylake |
| Вбудована графіка | Так |
Графічний процесор
| Архітектура | Gen 9 (Skylake) |
| Кодове ім’я | Skylake GT2 |
| Техпроцес | 14 nm (Intel) |
| Площа кристала | 123 mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 192 |
| Текстурні блоки (TMU) | 24 |
| Блоки растеризації (ROP) | 3 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 24 |
Тактові частоти
| Базова частота | 300 MHz |
| Частота Boost | 900 MHz |
Пам’ять
| Тип пам’яті | System Shared |
| Шина пам’яті | System Shared bit |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | Ring Bus |
| Товщина (Слоти) | 0 |
| Енергоспоживання (TDP) | 15 W |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.3 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 2700 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 21600 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 691.2 GFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 345.6 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 86.4 GFLOPS (1:4) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 860 |
| PassMark (G2D Mark) | 206 |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.