HD Graphics 32EU Mobile
Відеокарта HD Graphics 32EU Mobile — характеристики, тести та бенчмарки
HD Graphics 32EU Mobile
Intel Bay Trail
•
Bay Trail GT1
•
02.09.2013
•
System Shared
•
System Shared
•
4W
🏆 Top #14299
Performance
Synthetic Score
68
Efficiency
low
HD Graphics 32EU Mobile — це потужне рішення від Intel на базі архітектури Gen 7 (Ivy Bridge), реліз якого відбувся 02.09.2013. Для обробки графіки передбачено 32 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 0 тензорних ядер. У штатному режимі ядро працює на частоті 311 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 646 МГц під навантаженням. Номінальний тепловий пакет становить 4 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 0 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 02.09.2013 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Серія | Intel Bay Trail |
| Вбудована графіка | Так |
Графічний процесор
| Архітектура | Gen 7 (Ivy Bridge) |
| Кодове ім’я | Bay Trail GT1 |
| Техпроцес | 22 nm (Intel) |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 32 |
| Текстурні блоки (TMU) | 4 |
| Блоки растеризації (ROP) | 1 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 311 MHz |
| Частота Boost | 646 MHz |
Пам’ять
| Тип пам’яті | System Shared |
| Шина пам’яті | System Shared bit |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | Ring Bus |
| Товщина (Слоти) | 0 |
| Енергоспоживання (TDP) | 4 W |
Підтримка API
| DirectX | 11.1 (11_0) |
| OpenGL | 4.0 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.0 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 646 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 2584 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 41.34 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 10.34 GFLOPS (1:4) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.