Inno3D GeForce 210
Відеокарта Inno3D GeForce 210 — характеристики, тести та бенчмарки
Inno3D GeForce 210
Nvidia GeForce 200
•
GT218S
•
12.10.2009
•
512 MB
•
DDR3
•
64 bit
•
31W
🏆 Top #13906
Performance
Synthetic Score
127
PassMark
139
Efficiency
low
Відеокарта Inno3D GeForce 210 від NVIDIA побудована на базі архітектури Tesla 2.0 та офіційно представлена 12.10.2009. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 57 мм² містить близько 0.3 млрд транзисторівistors транзисторів. Обчислювальний арсенал моделі налічує 16 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Підсистема пам'яті представлена модулями DDR3 загальним обсягом 1 ГБ. Розрядність шини становить 64 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 6.40 ГБ/с. Базова частота GPU становить 520 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 0 МГц. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 31 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 200 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 12.10.2009 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 200 |
| Варіант GPU | GT218-300-A2 |
Графічний процесор
| Архітектура | Tesla 2.0 |
| Кодове ім’я | GT218S |
| Техпроцес | 40 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 260,000.0 млн |
| Площа кристала | 57 mm² |
| Щільність транзисторів | 4,600,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 16 |
| Текстурні блоки (TMU) | 8 |
| Блоки растеризації (ROP) | 4 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 520 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 400 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 800 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 512 MB |
| Тип пам’яті | DDR3 |
| Шина пам’яті | 64 bit bit |
| Пропускна здатність | 6.40 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L2 | 32 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 2.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 31 W |
| Рекомендований БЖ | 200 W |
| Номер плати | P691 SKU 3, P873 SKU 0 |
Підтримка API
| DirectX | 11.1 (10_1) |
| OpenGL | 3.3 |
| OpenCL | |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 2.08 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 4.16 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 39.36 GFLOPS |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 139 |
| PassMark (G2D Mark) | 30 |
| TPU Index Score | 0.22% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.