HP RTX 4070 Mobile
Відеокарта HP RTX 4070 Mobile — характеристики, тести та бенчмарки
HP RTX 4070 Mobile
Nvidia GeForce 40 Mobile
•
AD106
•
03.01.2023
•
8 GB
•
GDDR6
•
128 bit
•
115W
🏆 Top #3867
Performance
Synthetic Score
19,537
PassMark
19,537
Efficiency
high
Графічний адаптер HP RTX 4070 Mobile базується на передовій архітектурі Ada Lovelace. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 03.01.2023. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 22.9 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 188 мм². Конфігурація ядра включає 4608 шейдерних блоків, 36 RT-ядер для трасування променів та 144 тензорних ядер для завдань ШІ. Відеокарта оснащена 8 ГБ пам'яті типу GDDR6. Використовується 128 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 256.00 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 2070 МГц з можливістю динамічного прискорення до 2175 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 115 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 0 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 03.01.2023 |
| Статус виробництва | Active |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Серія | Nvidia GeForce 40 Mobile |
| Варіант GPU | GN21-X6 |
| Вбудована графіка | Так |
Графічний процесор
| Архітектура | Ada Lovelace |
| Кодове ім’я | AD106 |
| Техпроцес | 5 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 22,900,000.0 млн |
| Площа кристала | 188 mm² |
| Щільність транзисторів | 121,800,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 4608 |
| Текстурні блоки (TMU) | 144 |
| Блоки растеризації (ROP) | 48 |
| Тензорні ядра | 144 |
| RT ядра (Трасування) | 36 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 36 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2070 MHz |
| Частота Boost | 2175 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 2000 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 16000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 8 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 256.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 4608 KB |
| Кеш L2 | 32 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x8 |
| Товщина (Слоти) | 0 |
| Енергоспоживання (TDP) | 115 W |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 104.4 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 313.2 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 20.04 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 20.04 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 313.2 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 19 537 |
| PassMark (G2D Mark) | 767 |
| TPU Index Score | 24.93% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.