GIGABYTE RTX 2080 GAMING OC WHITE
Відеокарта GIGABYTE RTX 2080 GAMING OC WHITE — характеристики, тести та бенчмарки
GIGABYTE RTX 2080 GAMING OC WHITE
Nvidia GeForce 20
•
TU104
•
20.09.2018
•
8 GB
•
GDDR6
•
256 bit
•
215W
🏆 Top #3791
Performance
Synthetic Score
19,773
PassMark
18,629
Efficiency
high
Відеокарта GIGABYTE RTX 2080 GAMING OC WHITE від NVIDIA побудована на базі архітектури Turing та офіційно представлена 20.09.2018. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 13.6 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 545 мм². Для обробки графіки передбачено 2944 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 46 RT-ядер та 368 тензорних ядер. Відеокарта оснащена 8 ГБ пам'яті типу GDDR6. Використовується 256 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 448.00 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 1515 МГц з можливістю динамічного прискорення до 1815 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 215 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 550 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 20.09.2018 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 20 |
| Варіант GPU | TU104-400A-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Turing |
| Кодове ім’я | TU104 |
| Техпроцес | 12 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 13,600,000.0 млн |
| Площа кристала | 545 mm² |
| Щільність транзисторів | 25,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 2944 |
| Текстурні блоки (TMU) | 184 |
| Блоки растеризації (ROP) | 64 |
| Тензорні ядра | 368 |
| RT ядра (Трасування) | 46 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 46 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1515 MHz |
| Частота Boost | 1815 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1750 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 14000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 8 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 448.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 2944 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 280 x 35 x 116 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 215 W |
| Рекомендований БЖ | 550 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin + 1x 8-pin |
| Номер плати | PG180 SKU 2 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 116.2 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 334 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 21.37 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 10.69 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 334 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 18 629 |
| PassMark (G2D Mark) | 901 |
| TPU Index Score | 25.02% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.