GIGABYTE GTX 1050 Ti
Відеокарта GIGABYTE GTX 1050 Ti — характеристики, тести та бенчмарки
GIGABYTE GTX 1050 Ti
Nvidia GeForce 10
•
GP107
•
25.10.2016
•
4 GB
•
GDDR5
•
128 bit
•
75W
🏆 Top #8728
Performance
Synthetic Score
6,357
PassMark
6,357
Efficiency
mid
GIGABYTE GTX 1050 Ti — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Pascal, реліз якого відбувся 25.10.2016. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 132 мм² містить близько 3.3 млрд транзисторівistors транзисторів. Обчислювальний арсенал моделі налічує 768 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR5 загальним обсягом 4 ГБ. Розрядність шини становить 128 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 112.10 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 1291 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 1392 МГц під навантаженням. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 75 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 250 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 25.10.2016 |
| Клас використання | Геймінг (1080p) |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 10 |
| Варіант GPU | GP107-400-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Pascal |
| Кодове ім’я | GP107 |
| Техпроцес | 14 nm (Samsung) |
| Кількість транзисторів | 3,300,000.0 млн |
| Площа кристала | 132 mm² |
| Щільність транзисторів | 25,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 768 |
| Текстурні блоки (TMU) | 48 |
| Блоки растеризації (ROP) | 32 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 6 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1291 MHz |
| Частота Boost | 1392 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1752 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 7000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 4 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 112.10 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 288 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 75 W |
| Рекомендований БЖ | 250 W |
| Номер плати | PG210 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 44.54 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 66.82 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 33.41 GFLOPS (1:64) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 2.14 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 66.82 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 6 357 |
| PassMark (G2D Mark) | 655 |
| TPU Index Score | 6.72% |
| Клас продуктивності | mid |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.