Gainward RTX 2060 Ghost OC
Відеокарта Gainward RTX 2060 Ghost OC — характеристики, тести та бенчмарки
Gainward RTX 2060 Ghost OC
Nvidia GeForce 20
•
TU106
•
07.01.2019
•
6 GB
•
GDDR6
•
192 bit
•
160W
🏆 Top #5690
Performance
Synthetic Score
14,482
PassMark
14,104
Efficiency
mid-high
Gainward RTX 2060 Ghost OC — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Turing, реліз якого відбувся 07.01.2019. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 10.8 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 445 мм². Конфігурація ядра включає 1920 шейдерних блоків, 30 RT-ядер для трасування променів та 240 тензорних ядер для завдань ШІ. Об'єм відеопам'яті GDDR6 становить 6 ГБ. Завдяки 192 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 336.00 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. У штатному режимі ядро працює на частоті 1365 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 1725 МГц під навантаженням. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 160 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 450 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 07.01.2019 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.gaming_1440p |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 20 |
| Варіант GPU | TU106-200A-KA-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Turing |
| Кодове ім’я | TU106 |
| Техпроцес | 12 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 10,800,000.0 млн |
| Площа кристала | 445 mm² |
| Щільність транзисторів | 24,300,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 1920 |
| Текстурні блоки (TMU) | 120 |
| Блоки растеризації (ROP) | 48 |
| Тензорні ядра | 240 |
| RT ядра (Трасування) | 30 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 30 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1365 MHz |
| Частота Boost | 1725 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1750 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 14000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 6 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 192 bit bit |
| Пропускна здатність | 336.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 1920 KB |
| Кеш L2 | 3 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 235 x 40 x 115 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 160 W |
| Рекомендований БЖ | 450 W |
| Конектори живлення | 1x 8-pin |
| Номер плати | PG160 SKU 42 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 82.8 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 207 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 13.25 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 6.62 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 207 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 14 104 |
| PassMark (G2D Mark) | 745 |
| TPU Index Score | 17.07% |
| Клас продуктивності | mid-high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.