EVGA RTX 3060 Ti FTW3
Відеокарта EVGA RTX 3060 Ti FTW3 — характеристики, тести та бенчмарки
EVGA RTX 3060 Ti FTW3
Nvidia GeForce 30
•
GA104
•
01.12.2020
•
8 GB
•
GDDR6
•
256 bit
•
220W
🏆 Top #3303
Performance
Synthetic Score
20,835
PassMark
20,287
Efficiency
high
Модель EVGA RTX 3060 Ti FTW3 (Ampere) поповнила лінійку графічних прискорювачів NVIDIA у 01.12.2020. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 17.4 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 392 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 4864 універсальних процесорів. Також доступні 38 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 152 ядер для прискорення штучного інтелекту. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR6 загальним обсягом 8 ГБ. Розрядність шини становить 256 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 448.00 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 1410 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 1710 МГц під навантаженням. Номінальний тепловий пакет становить 220 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 550 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.12.2020 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 30 |
| Варіант GPU | GA104-200-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Ampere |
| Кодове ім’я | GA104 |
| Техпроцес | 8 nm (Samsung) |
| Кількість транзисторів | 17,400,000.0 млн |
| Площа кристала | 392 mm² |
| Щільність транзисторів | 44,400,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 4864 |
| Текстурні блоки (TMU) | 152 |
| Блоки растеризації (ROP) | 80 |
| Тензорні ядра | 152 |
| RT ядра (Трасування) | 38 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 38 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1410 MHz |
| Частота Boost | 1710 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1750 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 14000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 8 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 448.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 4864 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 220 W |
| Рекомендований БЖ | 550 W |
| Конектори живлення | 2x 8-pin |
| Номер плати | PG142 SKU 20 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 136.8 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 259.9 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 16.63 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 16.63 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 259.9 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 20 287 |
| PassMark (G2D Mark) | 991 |
| TPU Index Score | 27.80% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.