EMTEK RTX 2060 StormX Dual BASIC
Відеокарта EMTEK RTX 2060 StormX Dual BASIC — характеристики, тести та бенчмарки
EMTEK RTX 2060 StormX Dual BASIC
Nvidia GeForce 20
•
TU106
•
07.01.2019
•
6 GB
•
GDDR6
•
192 bit
•
160W
🏆 Top #5875
Performance
Synthetic Score
14,104
PassMark
14,104
Efficiency
mid-high
Відеокарта EMTEK RTX 2060 StormX Dual BASIC від NVIDIA побудована на базі архітектури Turing та офіційно представлена 07.01.2019. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 10.8 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 445 мм². Для обробки графіки передбачено 1920 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 30 RT-ядер та 240 тензорних ядер. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR6 загальним обсягом 6 ГБ. Розрядність шини становить 192 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 336.00 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 1365 МГц з можливістю динамічного прискорення до 1680 МГц. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 160 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 450 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 07.01.2019 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.gaming_1440p |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 20 |
| Варіант GPU | TU106-200A-KA-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Turing |
| Кодове ім’я | TU106 |
| Техпроцес | 12 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 10,800,000.0 млн |
| Площа кристала | 445 mm² |
| Щільність транзисторів | 24,300,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 1920 |
| Текстурні блоки (TMU) | 120 |
| Блоки растеризації (ROP) | 48 |
| Тензорні ядра | 240 |
| RT ядра (Трасування) | 30 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 30 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1365 MHz |
| Частота Boost | 1680 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1750 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 14000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 6 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 192 bit bit |
| Пропускна здатність | 336.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 1920 KB |
| Кеш L2 | 3 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 235 x 40 x 115 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 160 W |
| Рекомендований БЖ | 450 W |
| Конектори живлення | 1x 8-pin |
| Номер плати | PG160 SKU 42 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 80.64 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 201.6 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 12.90 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 6.45 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 201.6 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 14 104 |
| PassMark (G2D Mark) | 745 |
| TPU Index Score | 16.62% |
| Клас продуктивності | mid-high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.