EMTEK HV RTX 3080 BLACK MONSTER COD OC
Відеокарта EMTEK HV RTX 3080 BLACK MONSTER COD OC — характеристики, тести та бенчмарки
EMTEK HV RTX 3080 BLACK MONSTER COD OC
Nvidia GeForce 30
•
GA102
•
01.09.2020
•
10 GB
•
GDDR6X
•
320 bit
•
320W
🏆 Top #1529
Performance
Synthetic Score
27,238
PassMark
25,041
Efficiency
enthusiast
Відеокарта EMTEK HV RTX 3080 BLACK MONSTER COD OC від NVIDIA побудована на базі архітектури Ampere та офіційно представлена 01.09.2020. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 28.3 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 628 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 8704 універсальних процесорів. Також доступні 68 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 272 ядер для прискорення штучного інтелекту. Об'єм відеопам'яті GDDR6X становить 10 ГБ. Завдяки 320 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 760.30 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Базова частота GPU становить 1440 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 1860 МГц. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 320 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 700 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.09.2020 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 30 |
| Варіант GPU | GA102-200-KD-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Ampere |
| Кодове ім’я | GA102 |
| Техпроцес | 8 nm (Samsung) |
| Кількість транзисторів | 28,300,000.0 млн |
| Площа кристала | 628 mm² |
| Щільність транзисторів | 45,100,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 8704 |
| Текстурні блоки (TMU) | 272 |
| Блоки растеризації (ROP) | 96 |
| Тензорні ядра | 272 |
| RT ядра (Трасування) | 68 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 68 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1440 MHz |
| Частота Boost | 1860 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1188 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 19000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 10 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6X |
| Шина пам’яті | 320 bit bit |
| Пропускна здатність | 760.30 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 8704 KB |
| Кеш L2 | 5 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 3 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 304 x 60 x 136 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 320 W |
| Рекомендований БЖ | 700 W |
| Конектори живлення | 3x 8-pin |
| Номер плати | PG132 SKU 30 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 178.6 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 505.9 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 32.38 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 32.38 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 505.9 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 25 041 |
| PassMark (G2D Mark) | 1 062 |
| TPU Index Score | 42.51% |
| Клас продуктивності | enthusiast |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.