Dell RTX 4090 OEM
Відеокарта Dell RTX 4090 OEM — характеристики, тести та бенчмарки
Dell RTX 4090 OEM
Nvidia GeForce 40
•
AD102
•
20.09.2022
•
24 GB
•
GDDR6X
•
384 bit
•
450W
🏆 Top #319
Performance
Synthetic Score
38,090
PassMark
38,090
Efficiency
enthusiast
Відеокарта Dell RTX 4090 OEM від NVIDIA побудована на базі архітектури Ada Lovelace та офіційно представлена 20.09.2022. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 76.3 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 609 мм². Для обробки графіки передбачено 16384 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 128 RT-ядер та 512 тензорних ядер. Відеокарта оснащена 24 ГБ пам'яті типу GDDR6X. Використовується 384 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 1034.24 ГБ/с. Базова частота GPU становить 2235 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 2520 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 450 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 850 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 20.09.2022 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 40 |
| Варіант GPU | AD102-300-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Ada Lovelace |
| Кодове ім’я | AD102 |
| Техпроцес | 5 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 76,300,000.0 млн |
| Площа кристала | 609 mm² |
| Щільність транзисторів | 125,300,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 16384 |
| Текстурні блоки (TMU) | 512 |
| Блоки растеризації (ROP) | 176 |
| Тензорні ядра | 512 |
| RT ядра (Трасування) | 128 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 128 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2235 MHz |
| Частота Boost | 2520 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1313 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 21000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 24 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6X |
| Шина пам’яті | 384 bit bit |
| Пропускна здатність | 1034.24 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 16384 KB |
| Кеш L2 | 72 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 3 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 304 x 61 x 137 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 450 W |
| Рекомендований БЖ | 850 W |
| Конектори живлення | 1x 16-pin |
| Номер плати | PG139 SKU 330 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 443.5 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 290.2 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 82.58 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 82.58 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 290.2 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 38 090 |
| PassMark (G2D Mark) | 1 303 |
| TPU Index Score | 76.27% |
| Клас продуктивності | enthusiast |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.