Dell HD 8570
Відеокарта Dell HD 8570 — характеристики, тести та бенчмарки
Dell HD 8570
Amd HD 8500
•
Oland
•
08.01.2013
•
2 GB
•
GDDR3
•
128 bit
•
50W
🏆 Top #12311
Performance
Synthetic Score
941
PassMark
941
Efficiency
low
Відеокарта Dell HD 8570 від AMD побудована на базі архітектури GCN 1.0 та офіційно представлена 08.01.2013. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 77 мм² містить близько 1.0 млрд транзисторівistors транзисторів. Конфігурація ядра включає 384 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Об'єм відеопам'яті GDDR3 становить 2 ГБ. Завдяки 128 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 28.80 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 730 МГц з можливістю динамічного прискорення до 780 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 50 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 250 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 08.01.2013 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Amd HD 8500 |
Графічний процесор
| Архітектура | GCN 1.0 |
| Кодове ім’я | Oland |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 950,000.0 млн |
| Площа кристала | 77 mm² |
| Щільність транзисторів | 12,300,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 384 |
| Текстурні блоки (TMU) | 24 |
| Блоки растеризації (ROP) | 8 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 6 |
Тактові частоти
| Базова частота | 730 MHz |
| Частота Boost | 780 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 900 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 1800 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 2 GB |
| Тип пам’яті | GDDR3 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 28.80 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 96 KB |
| Кеш L2 | 256 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x8 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Енергоспоживання (TDP) | 50 W |
| Рекомендований БЖ | 250 W |
| Номер плати | 109-C55237-00_02, 109-C55257-01_02 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 6.24 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 18.72 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 599 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 37.44 GFLOPS (1:16) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 941 |
| PassMark (G2D Mark) | 287 |
| TPU Index Score | 1.57% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.