Radeon X1950 CrossFire Edition
Відеокарта Radeon X1950 CrossFire Edition — характеристики, тести та бенчмарки
Radeon X1950 CrossFire Edition
Radeon X1950
•
R580
•
10.09.2006
•
512 MB
•
GDDR4
•
256 bit
🏆 Top #13816
Performance
Synthetic Score
142
PassMark
151
Efficiency
low
Radeon X1950 CrossFire Edition — це потужне рішення від ATI на базі архітектури Ultra-Threaded SE, реліз якого відбувся 10.09.2006. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 0.4 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 352 мм². Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR4 загальним обсягом 1 ГБ. Розрядність шини становить 256 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 64.00 ГБ/с. Базова частота GPU становить 650 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 0 МГц.
Загальна інформація
| Дата випуску | 10.09.2006 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Radeon X1950 |
| Варіант GPU | R580+ XT (215BAABKA31FG) |
Графічний процесор
| Архітектура | Ultra-Threaded SE |
| Кодове ім’я | R580 |
| Техпроцес | 90 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 384,000.0 млн |
| Площа кристала | 352 mm² |
| Щільність транзисторів | 1,100,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Текстурні блоки (TMU) | 16 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 650 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1000 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 2000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 512 MB |
| Тип пам’яті | GDDR4 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 64.00 GB/s |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 1.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Рекомендований БЖ | 200 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin |
| Номер плати | A988 |
Підтримка API
| DirectX | 9.0c (9_3) |
| OpenGL | 2.1 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 10400 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 10400 GTexel/s |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 151 |
| PassMark (G2D Mark) | 466 |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.