FireGL V7350
Відеокарта FireGL V7350 — характеристики, тести та бенчмарки
FireGL V7350
Radeon Vx300
•
R520
•
01.10.2005
•
1 GB
•
GDDR3
•
256 bit
•
111W
🏆 Top #14000
Performance
Synthetic Score
111
PassMark
111
Efficiency
low
Модель FireGL V7350 (Ultra-Threaded SE) поповнила лінійку графічних прискорювачів ATI у 01.10.2005. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 288 мм² містить близько 0.3 млрд транзисторівistors транзисторів. Відеокарта оснащена 1 ГБ пам'яті типу GDDR3. Використовується 256 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 41.60 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 600 МГц з можливістю динамічного прискорення до 0 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 111 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 300 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.10.2005 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Серія | Radeon Vx300 |
| Варіант GPU | R520 GL |
Графічний процесор
| Архітектура | Ultra-Threaded SE |
| Кодове ім’я | R520 |
| Техпроцес | 90 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 312,000.0 млн |
| Площа кристала | 288 mm² |
| Щільність транзисторів | 1,100,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Текстурні блоки (TMU) | 16 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 600 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 650 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 1300 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 1 GB |
| Тип пам’яті | GDDR3 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 41.60 GB/s |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 1.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 111 W |
| Рекомендований БЖ | 300 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin |
| Номер плати | 109-A52031 |
Підтримка API
| DirectX | 9.0c (9_3) |
| OpenGL | 2.1 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 9600 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 9600 GTexel/s |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 111 |
| PassMark (G2D Mark) | 344 |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.