ASUS RX 5700
Відеокарта ASUS RX 5700 — характеристики, тести та бенчмарки
ASUS RX 5700
Amd RX 5000
•
Navi 10
•
07.07.2019
•
8 GB
•
GDDR6
•
256 bit
•
180W
🏆 Top #5792
Performance
Synthetic Score
14,259
PassMark
14,259
Efficiency
mid-high
Модель ASUS RX 5700 (RDNA 1.0) поповнила лінійку графічних прискорювачів AMD у 07.07.2019. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 10.3 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 251 мм². Конфігурація ядра включає 2304 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Об'єм відеопам'яті GDDR6 становить 8 ГБ. Завдяки 256 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 448.00 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 1465 МГц з можливістю динамічного прискорення до 1725 МГц. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 180 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 450 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 07.07.2019 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.gaming_1440p |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Amd RX 5000 |
| Варіант GPU | Navi 10 XL (215-0917220) |
Графічний процесор
| Архітектура | RDNA 1.0 |
| Кодове ім’я | Navi 10 |
| Техпроцес | 7 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 10,300,000.0 млн |
| Площа кристала | 251 mm² |
| Щільність транзисторів | 41,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 2304 |
| Текстурні блоки (TMU) | 144 |
| Блоки растеризації (ROP) | 64 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 36 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1465 MHz |
| Ігрова частота | 1625 MHz |
| Частота Boost | 1725 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1750 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 14000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 8 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 448.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L2 | 4 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 268 x 36 x 111 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 180 W |
| Рекомендований БЖ | 450 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin + 1x 8-pin |
| Номер плати | 109-D18237-00C_02 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 110.4 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 248.4 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 15.90 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 7.95 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 496.8 GFLOPS (1:16) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 14 259 |
| PassMark (G2D Mark) | 878 |
| TPU Index Score | 16.62% |
| Клас продуктивності | mid-high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.