ASUS ROG Strix RTX 5070 OC Edition
Відеокарта ASUS ROG Strix RTX 5070 OC Edition — характеристики, тести та бенчмарки
ASUS ROG Strix RTX 5070 OC Edition
Nvidia GeForce 50
•
GB205
•
04.03.2025
•
12 GB
•
GDDR7
•
192 bit
•
250W
🏆 Top #1047
Performance
Synthetic Score
30,426
PassMark
28,787
Efficiency
enthusiast
Графічний адаптер ASUS ROG Strix RTX 5070 OC Edition базується на передовій архітектурі Blackwell 2.0. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 04.03.2025. Графічний процесор виготовлено за 4N FinFET техпроцесом. Кристал площею 263 мм² містить близько 31.1 млрд транзисторівistors транзисторів. Обчислювальний арсенал моделі налічує 6144 універсальних процесорів. Також доступні 48 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 192 ядер для прискорення штучного інтелекту. Відеокарта оснащена 12 ГБ пам'яті типу GDDR7. Використовується 192 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 672.00 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 2325 МГц з можливістю динамічного прискорення до 2655 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 250 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 600 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 04.03.2025 |
| Статус виробництва | Active |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 50 |
| Варіант GPU | GB205-300-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Blackwell 2.0 |
| Кодове ім’я | GB205 |
| Техпроцес | 5 nm (TSMC) |
| Тип техпроцесу | 4N FinFET |
| Кількість транзисторів | 31,100,000.0 млн |
| Площа кристала | 263 mm² |
| Щільність транзисторів | 118,300,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 6144 |
| Текстурні блоки (TMU) | 192 |
| Блоки растеризації (ROP) | 80 |
| Тензорні ядра | 192 |
| RT ядра (Трасування) | 48 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 48 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2325 MHz |
| Частота Boost | 2655 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1750 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 28000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 12 GB |
| Тип пам’яті | GDDR7 |
| Шина пам’яті | 192 bit bit |
| Пропускна здатність | 672.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 6144 KB |
| Кеш L2 | 48 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 5.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 3 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 332 x 64 x 147 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 250 W |
| Рекомендований БЖ | 600 W |
| Конектори живлення | 1x 16-pin |
| Номер плати | PG147 SKU 70 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 212.4 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 509.8 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 32.62 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 32.62 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 509.8 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 28 787 |
| PassMark (G2D Mark) | 1 303 |
| TPU Index Score | 47.16% |
| Клас продуктивності | enthusiast |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.