ASUS ROG STRIX RTX 2080 SUPER GAMING OC
Відеокарта ASUS ROG STRIX RTX 2080 SUPER GAMING OC — характеристики, тести та бенчмарки
ASUS ROG STRIX RTX 2080 SUPER GAMING OC
Nvidia GeForce 20
•
TU104
•
23.07.2019
•
8 GB
•
GDDR6
•
256 bit
•
250W
🏆 Top #3208
Performance
Synthetic Score
21,010
PassMark
19,462
Efficiency
high
ASUS ROG STRIX RTX 2080 SUPER GAMING OC — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Turing, реліз якого відбувся 23.07.2019. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 545 мм² містить близько 13.6 млрд транзисторівistors транзисторів. Конфігурація ядра включає 3072 шейдерних блоків, 48 RT-ядер для трасування променів та 384 тензорних ядер для завдань ШІ. Об'єм відеопам'яті GDDR6 становить 8 ГБ. Завдяки 256 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 495.90 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 1650 МГц з можливістю динамічного прискорення до 1860 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 250 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 600 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 23.07.2019 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 20 |
| Варіант GPU | TU104-450-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Turing |
| Кодове ім’я | TU104 |
| Техпроцес | 12 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 13,600,000.0 млн |
| Площа кристала | 545 mm² |
| Щільність транзисторів | 25,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 3072 |
| Текстурні блоки (TMU) | 192 |
| Блоки растеризації (ROP) | 64 |
| Тензорні ядра | 384 |
| RT ядра (Трасування) | 48 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 48 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1650 MHz |
| Частота Boost | 1860 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1937 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 15500 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 8 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 495.90 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 3072 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 3 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 299 x 54 x 130 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 250 W |
| Рекомендований БЖ | 600 W |
| Конектори живлення | 2x 8-pin |
| Номер плати | PG180 SKU 42 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 119 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 357.1 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 22.86 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 11.43 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 357.1 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 19 462 |
| PassMark (G2D Mark) | 919 |
| TPU Index Score | 25.32% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.