ASUS R9 290
Відеокарта ASUS R9 290 — характеристики, тести та бенчмарки
ASUS R9 290
Amd R9 200
•
Hawaii
•
05.11.2013
•
4 GB
•
GDDR5
•
512 bit
•
275W
🏆 Top #7924
Performance
Synthetic Score
8,150
PassMark
8,150
Efficiency
mid-high
Графічний адаптер ASUS R9 290 базується на передовій архітектурі GCN 2.0. Компанія AMD анонсувала цю модель 05.11.2013. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 6.2 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 438 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 2560 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Об'єм відеопам'яті GDDR5 становить 4 ГБ. Завдяки 512 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 320.00 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Базова частота GPU становить 947 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 0 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 275 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 600 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 05.11.2013 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.gaming_1440p |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Amd R9 200 |
| Варіант GPU | Hawaii PRO (215-0852020) |
Графічний процесор
| Архітектура | GCN 2.0 |
| Кодове ім’я | Hawaii |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 6,200,000.0 млн |
| Площа кристала | 438 mm² |
| Щільність транзисторів | 14,200,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 2560 |
| Текстурні блоки (TMU) | 160 |
| Блоки растеризації (ROP) | 64 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 40 |
Тактові частоти
| Базова частота | 947 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1250 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 5000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 4 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 512 bit bit |
| Пропускна здатність | 320.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 640 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 275 x 36 x 109 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 275 W |
| Рекомендований БЖ | 600 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin + 1x 8-pin |
| Номер плати | 109-C67157-00_02 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 60.61 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 151.5 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 4.85 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 606.1 GFLOPS (1:8) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 8 150 |
| PassMark (G2D Mark) | 758 |
| TPU Index Score | 9.07% |
| Клас продуктивності | mid-high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.