ASUS R7 260 1 GB
Відеокарта ASUS R7 260 1 GB — характеристики, тести та бенчмарки
ASUS R7 260 1 GB
Amd R7 200
•
Bonaire
•
17.12.2013
•
2 GB
•
GDDR5
•
128 bit
•
95W
🏆 Top #10685
Performance
Synthetic Score
2,892
PassMark
2,892
Efficiency
entry
Модель ASUS R7 260 1 GB (GCN 2.0) поповнила лінійку графічних прискорювачів AMD у 17.12.2013. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 2.1 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 160 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 768 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Відеокарта оснащена 2 ГБ пам'яті типу GDDR5. Використовується 128 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 96.00 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 1000 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 0 МГц під навантаженням. Номінальний тепловий пакет становить 95 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 250 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 17.12.2013 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.light_gaming |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Amd R7 200 |
| Варіант GPU | Bonaire PRO (215-0839049) |
Графічний процесор
| Архітектура | GCN 2.0 |
| Кодове ім’я | Bonaire |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 2,080,000.0 млн |
| Площа кристала | 160 mm² |
| Щільність транзисторів | 13,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 768 |
| Текстурні блоки (TMU) | 48 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 12 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1000 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1500 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 6000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 2 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 96.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 192 KB |
| Кеш L2 | 256 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 95 W |
| Рекомендований БЖ | 250 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin |
| Номер плати | C582 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 16 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 48 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 1.54 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 96 GFLOPS (1:16) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 2 892 |
| PassMark (G2D Mark) | 559 |
| TPU Index Score | 2.81% |
| Клас продуктивності | entry |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.