ASUS HD 3870 TOP
Відеокарта ASUS HD 3870 TOP — характеристики, тести та бенчмарки
ASUS HD 3870 TOP
Radeon HD 3800
•
RV670
•
19.11.2007
•
512 MB
•
GDDR4
•
256 bit
•
106W
🏆 Top #12787
Performance
Synthetic Score
573
PassMark
552
Efficiency
low
Відеокарта ASUS HD 3870 TOP від ATI побудована на базі архітектури TeraScale та офіційно представлена 19.11.2007. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 192 мм² містить близько 0.7 млрд транзисторівistors транзисторів. Конфігурація ядра включає 320 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Відеокарта оснащена 1 ГБ пам'яті типу GDDR4. Використовується 256 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 72.06 ГБ/с. Базова частота GPU становить 777 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 0 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 106 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 300 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 19.11.2007 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Radeon HD 3800 |
| Варіант GPU | RV670 XT (215-0708005) |
Графічний процесор
| Архітектура | TeraScale |
| Кодове ім’я | RV670 |
| Техпроцес | 55 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 666,000.0 млн |
| Площа кристала | 192 mm² |
| Щільність транзисторів | 3,500,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 320 |
| Текстурні блоки (TMU) | 16 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 777 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1126 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 2300 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 512 MB |
| Тип пам’яті | GDDR4 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 72.06 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L2 | 256 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 2.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 106 W |
| Рекомендований БЖ | 300 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin |
| Номер плати | 109-B33931-00 |
Підтримка API
| DirectX | 10.1 (10_1) |
| OpenGL | 3.3 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 13.62 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 13.62 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 544.6 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 108.9 GFLOPS (1:5) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 552 |
| PassMark (G2D Mark) | 57 |
| TPU Index Score | 1.02% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.