ASUS HD 3850 TOP
Відеокарта ASUS HD 3850 TOP — характеристики, тести та бенчмарки
ASUS HD 3850 TOP
Radeon HD 3800
•
RV670
•
19.11.2007
•
512 MB
•
GDDR3
•
256 bit
•
75W
🏆 Top #12942
Performance
Synthetic Score
492
PassMark
401
Efficiency
low
ASUS HD 3850 TOP — це потужне рішення від ATI на базі архітектури TeraScale, реліз якого відбувся 19.11.2007. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 192 мм² містить близько 0.7 млрд транзисторівistors транзисторів. Обчислювальний арсенал моделі налічує 320 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR3 загальним обсягом 1 ГБ. Розрядність шини становить 256 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 53.12 ГБ/с. Базова частота GPU становить 668 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 0 МГц. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 75 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 250 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 19.11.2007 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Radeon HD 3800 |
| Варіант GPU | RV670 PRO (215-0708003) |
Графічний процесор
| Архітектура | TeraScale |
| Кодове ім’я | RV670 |
| Техпроцес | 55 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 666,000.0 млн |
| Площа кристала | 192 mm² |
| Щільність транзисторів | 3,500,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 320 |
| Текстурні блоки (TMU) | 16 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 668 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 830 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 1660 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 512 MB |
| Тип пам’яті | GDDR3 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 53.12 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L2 | 256 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 2.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 75 W |
| Рекомендований БЖ | 250 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin |
| Номер плати | 109-B34031-00B, B400 |
Підтримка API
| DirectX | 10.1 (10_1) |
| OpenGL | 3.3 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 11.68 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 11.68 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 467.2 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 93.44 GFLOPS (1:5) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 401 |
| PassMark (G2D Mark) | 29 |
| TPU Index Score | 0.87% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.