ASUS GTX 650 DirectCU OC
Відеокарта ASUS GTX 650 DirectCU OC — характеристики, тести та бенчмарки
ASUS GTX 650 DirectCU OC
Nvidia GeForce 600
•
GK107
•
06.09.2012
•
1 GB
•
GDDR5
•
128 bit
•
65W
🏆 Top #11688
Performance
Synthetic Score
1,495
PassMark
1,758
Efficiency
entry
Відеокарта ASUS GTX 650 DirectCU OC від NVIDIA побудована на базі архітектури Kepler та офіційно представлена 06.09.2012. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 118 мм² містить близько 1.3 млрд транзисторівistors транзисторів. Для обробки графіки передбачено 384 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 0 тензорних ядер. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR5 загальним обсягом 1 ГБ. Розрядність шини становить 128 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 80.00 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 1058 МГц з можливістю динамічного прискорення до 0 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 65 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 250 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 06.09.2012 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.light_gaming |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 600 |
| Варіант GPU | GK107-450-A2 |
Графічний процесор
| Архітектура | Kepler |
| Кодове ім’я | GK107 |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 1,270,000.0 млн |
| Площа кристала | 118 mm² |
| Щільність транзисторів | 10,800,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 384 |
| Текстурні блоки (TMU) | 32 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1058 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1250 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 5000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 1 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 80.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 16 KB |
| Кеш L2 | 256 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 65 W |
| Рекомендований БЖ | 250 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin |
| Номер плати | P2010 SKU 4 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 9.096 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 36.38 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 873.2 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 36.38 GFLOPS (1:24) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 1 758 |
| PassMark (G2D Mark) | 378 |
| TPU Index Score | 2.28% |
| Клас продуктивності | entry |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.