ASUS GTX 1060 SI OC
Відеокарта ASUS GTX 1060 SI OC — характеристики, тести та бенчмарки
ASUS GTX 1060 SI OC
Nvidia GeForce 10
•
GP106
•
18.08.2016
•
3 GB
•
GDDR5
•
192 bit
•
120W
🏆 Top #7045
Performance
Synthetic Score
10,122
PassMark
9,829
Efficiency
mid-high
Модель ASUS GTX 1060 SI OC (Pascal) поповнила лінійку графічних прискорювачів NVIDIA у 18.08.2016. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 4.4 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 200 мм². Для обробки графіки передбачено 1152 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 0 тензорних ядер. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR5 загальним обсягом 3 ГБ. Розрядність шини становить 192 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 192.20 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 1544 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 1759 МГц під навантаженням. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 120 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 300 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 18.08.2016 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.gaming_1440p |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 10 |
| Варіант GPU | GP106-300-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Pascal |
| Кодове ім’я | GP106 |
| Техпроцес | 16 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 4,400,000.0 млн |
| Площа кристала | 200 mm² |
| Щільність транзисторів | 22,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 1152 |
| Текстурні блоки (TMU) | 72 |
| Блоки растеризації (ROP) | 48 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 9 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1544 MHz |
| Частота Boost | 1759 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 2002 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 8000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 3 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 192 bit bit |
| Пропускна здатність | 192.20 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 432 KB |
| Кеш L2 | 1.5 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 120 W |
| Рекомендований БЖ | 300 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin |
| Номер плати | PG410 SKU 20 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 84.43 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 126.6 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 63.32 GFLOPS (1:64) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 4.05 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 126.6 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 9 829 |
| PassMark (G2D Mark) | 774 |
| TPU Index Score | 9.96% |
| Клас продуктивності | mid-high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.