ASUS GTS 450
Відеокарта ASUS GTS 450 — характеристики, тести та бенчмарки
ASUS GTS 450
Nvidia GeForce 400
•
GF116
•
15.03.2011
•
1 GB
•
GDDR5
•
128 bit
•
106W
🏆 Top #11990
Performance
Synthetic Score
1,285
Efficiency
low
Модель ASUS GTS 450 (Fermi 2.0) поповнила лінійку графічних прискорювачів NVIDIA у 15.03.2011. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 1.2 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 238 мм². Конфігурація ядра включає 192 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Об'єм відеопам'яті GDDR5 становить 1 ГБ. Завдяки 128 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 57.73 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. У штатному режимі ядро працює на частоті 783 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 0 МГц під навантаженням. Номінальний тепловий пакет становить 106 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 300 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 15.03.2011 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 400 |
| Варіант GPU | GF116-200-KA-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Fermi 2.0 |
| Кодове ім’я | GF116 |
| Техпроцес | 40 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 1,170,000.0 млн |
| Площа кристала | 238 mm² |
| Щільність транзисторів | 4,900,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 192 |
| Текстурні блоки (TMU) | 32 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 783 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 902 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 3600 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 1 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 57.73 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 256 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 2.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 106 W |
| Рекомендований БЖ | 300 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin |
| Номер плати | P1060 SKU 50, P1062 SKU 1, P1062 SKU 16, P1428 SKU 10 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 6.488 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 25.95 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 622.8 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 51.9 GFLOPS (1:12) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| TPU Index Score | 1.96% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.