ASUS DUAL RTX 3060 V2
Відеокарта ASUS DUAL RTX 3060 V2 — характеристики, тести та бенчмарки
ASUS DUAL RTX 3060 V2
Nvidia GeForce 30
•
GA106
•
12.01.2021
•
12 GB
•
GDDR6
•
192 bit
•
170W
🏆 Top #4896
Performance
Synthetic Score
16,754
PassMark
16,754
Efficiency
high
Графічний адаптер ASUS DUAL RTX 3060 V2 базується на передовій архітектурі Ampere. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 12.01.2021. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 12.0 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 276 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 3584 універсальних процесорів. Також доступні 28 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 112 ядер для прискорення штучного інтелекту. Об'єм відеопам'яті GDDR6 становить 12 ГБ. Завдяки 192 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 360.00 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. У штатному режимі ядро працює на частоті 1320 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 1777 МГц під навантаженням. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 170 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 450 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 12.01.2021 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 30 |
| Варіант GPU | GA106-300-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Ampere |
| Кодове ім’я | GA106 |
| Техпроцес | 8 nm (Samsung) |
| Кількість транзисторів | 12,000,000.0 млн |
| Площа кристала | 276 mm² |
| Щільність транзисторів | 43,500,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 3584 |
| Текстурні блоки (TMU) | 112 |
| Блоки растеризації (ROP) | 48 |
| Тензорні ядра | 112 |
| RT ядра (Трасування) | 28 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 28 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1320 MHz |
| Частота Boost | 1777 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1875 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 15000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 12 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 192 bit bit |
| Пропускна здатність | 360.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 3584 KB |
| Кеш L2 | 3 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 200 x 38 x 123 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 170 W |
| Рекомендований БЖ | 450 W |
| Конектори живлення | 1x 8-pin |
| Номер плати | PG190 SKU 60 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 85.3 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 199 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 12.74 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 12.74 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 199 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 16 754 |
| PassMark (G2D Mark) | 966 |
| TPU Index Score | 20.87% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.