ASUS DUAL RTX 2070 EVO ADVANCED
Відеокарта ASUS DUAL RTX 2070 EVO ADVANCED — характеристики, тести та бенчмарки
ASUS DUAL RTX 2070 EVO ADVANCED
Nvidia GeForce 20
•
TU106
•
17.10.2018
•
8 GB
•
GDDR6
•
256 bit
•
175W
🏆 Top #5172
Performance
Synthetic Score
16,211
PassMark
16,062
Efficiency
high
ASUS DUAL RTX 2070 EVO ADVANCED — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Turing, реліз якого відбувся 17.10.2018. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 10.8 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 445 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 2304 універсальних процесорів. Також доступні 36 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 288 ядер для прискорення штучного інтелекту. Об'єм відеопам'яті GDDR6 становить 8 ГБ. Завдяки 256 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 448.00 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. У штатному режимі ядро працює на частоті 1410 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 1635 МГц під навантаженням. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 175 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 450 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 17.10.2018 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 20 |
| Варіант GPU | TU106-400A-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Turing |
| Кодове ім’я | TU106 |
| Техпроцес | 12 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 10,800,000.0 млн |
| Площа кристала | 445 mm² |
| Щільність транзисторів | 24,300,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 2304 |
| Текстурні блоки (TMU) | 144 |
| Блоки растеризації (ROP) | 64 |
| Тензорні ядра | 288 |
| RT ядра (Трасування) | 36 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 36 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1410 MHz |
| Частота Boost | 1635 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1750 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 14000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 8 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 448.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 2304 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 3 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 267 x 58 x 118 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 175 W |
| Рекомендований БЖ | 450 W |
| Конектори живлення | 1x 8-pin |
| Номер плати | PG160 SKU 52 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 104.6 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 235.4 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 15.07 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 7.53 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 235.4 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 16 062 |
| PassMark (G2D Mark) | 817 |
| TPU Index Score | 19.54% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.