Radeon R6 Mobile Graphics
Відеокарта Radeon R6 Mobile Graphics — характеристики, тести та бенчмарки
Radeon R6 Mobile Graphics
Amd Carrizo Mobile
•
Wani
•
07.11.2015
•
System Shared
•
System Shared
•
15W
🏆 Top #12650
Performance
Synthetic Score
650
PassMark
609
Efficiency
low
Модель Radeon R6 Mobile Graphics (GCN 3.0) поповнила лінійку графічних прискорювачів AMD у 07.11.2015. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 125 мм² містить близько 1.2 млрд транзисторівistors транзисторів. Для обробки графіки передбачено 384 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 0 тензорних ядер. Базова частота GPU становить 200 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 720 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 15 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 0 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 07.11.2015 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Серія | Amd Carrizo Mobile |
| Вбудована графіка | Так |
Графічний процесор
| Архітектура | GCN 3.0 |
| Кодове ім’я | Wani |
| Техпроцес | 28 nm (GlobalFoundries) |
| Кількість транзисторів | 1,200,000.0 млн |
| Площа кристала | 125 mm² |
| Щільність транзисторів | 9,600,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 384 |
| Текстурні блоки (TMU) | 24 |
| Блоки растеризації (ROP) | 8 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 6 |
Тактові частоти
| Базова частота | 200 MHz |
| Частота Boost | 720 MHz |
Пам’ять
| Тип пам’яті | System Shared |
| Шина пам’яті | System Shared bit |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | IGP |
| Товщина (Слоти) | 0 |
| Енергоспоживання (TDP) | 15 W |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 5760 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 17280 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 553 GFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 553 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 276.5 GFLOPS (1:2) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 609 |
| PassMark (G2D Mark) | 135 |
| TPU Index Score | 1.08% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.