Radeon R5 M230
Відеокарта Radeon R5 M230 — характеристики, тести та бенчмарки
Radeon R5 M230
Amd R5 M200
•
Jet
•
07.01.2014
•
4 GB
•
DDR3
•
64 bit
🏆 Top #12972
Performance
Synthetic Score
475
PassMark
427
Efficiency
low
Модель Radeon R5 M230 (GCN 1.0) поповнила лінійку графічних прискорювачів AMD у 07.01.2014. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 56 мм² містить близько 0.7 млрд транзисторівistors транзисторів. Для обробки графіки передбачено 320 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 0 тензорних ядер. Відеокарта оснащена 4 ГБ пам'яті типу DDR3. Використовується 64 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 16.00 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 780 МГц з можливістю динамічного прискорення до 855 МГц.
Загальна інформація
| Дата випуску | 07.01.2014 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Серія | Amd R5 M200 |
| Варіант GPU | Jet M2 PRO (216-0856010) |
| Вбудована графіка | Так |
Графічний процесор
| Архітектура | GCN 1.0 |
| Кодове ім’я | Jet |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 690,000.0 млн |
| Площа кристала | 56 mm² |
| Щільність транзисторів | 12,300,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 320 |
| Текстурні блоки (TMU) | 20 |
| Блоки растеризації (ROP) | 8 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 5 |
Тактові частоти
| Базова частота | 780 MHz |
| Частота Boost | 855 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1000 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 2000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 4 GB |
| Тип пам’яті | DDR3 |
| Шина пам’яті | 64 bit bit |
| Пропускна здатність | 16.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 80 KB |
| Кеш L2 | 128 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x8 |
| Товщина (Слоти) | 0 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 6840 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 17100 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 547.2 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 34.2 GFLOPS (1:16) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 427 |
| PassMark (G2D Mark) | 128 |
| TPU Index Score | 1.43% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.