Radeon Graphics 448SP
Відеокарта Radeon Graphics 448SP — характеристики, тести та бенчмарки
Radeon Graphics 448SP
Amd Cezanne
•
Cezanne
•
13.04.2021
•
System Shared
•
System Shared
•
45W
🏆 Top #12924
Performance
Synthetic Score
507
Efficiency
low
Radeon Graphics 448SP — це потужне рішення від AMD на базі архітектури GCN 5.1, реліз якого відбувся 13.04.2021. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 9.8 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 180 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 448 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Базова частота GPU становить 300 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 1900 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 45 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 0 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 13.04.2021 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Amd Cezanne |
| Вбудована графіка | Так |
Графічний процесор
| Архітектура | GCN 5.1 |
| Кодове ім’я | Cezanne |
| Техпроцес | 7 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 9,800,000.0 млн |
| Площа кристала | 180 mm² |
| Щільність транзисторів | 54,400,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 448 |
| Текстурні блоки (TMU) | 28 |
| Блоки растеризації (ROP) | 8 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 7 |
Тактові частоти
| Базова частота | 300 MHz |
| Частота Boost | 1900 MHz |
Пам’ять
| Тип пам’яті | System Shared |
| Шина пам’яті | System Shared bit |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | IGP |
| Товщина (Слоти) | 0 |
| Енергоспоживання (TDP) | 45 W |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.3 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 15200 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 53200 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 3.41 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 1.70 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 106.4 GFLOPS (1:16) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| TPU Index Score | 2.60% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.