Xeon X5670
1366
•
Westmere-EP
•
16.03.2010
•
6 ядер /
12 потоків
•
2.93 GHz
•
95W
🏆 Top #1260
Performance
Synthetic Score
11,484
PassMark
10,679
Efficiency
120.88
Модель Xeon X5670:family_text, розроблена інженерами Intel, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Апаратна основа кристала базується на 32 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 6 ядер та 12 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. У штатному режимі чип працює на частоті 2.9 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 3.3 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 12 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 95 Вт. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 16.03.2010 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon |
| Кодове ім’я | Westmere-EP |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SLBV7 |
Архітектура
| Сокет | 1366 |
| Мікроархітектура | Westmere |
| Техпроцес (CPU Node) | 32 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 1.17 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 239.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.933 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.333 GHz |
| Множник | 22.00 |
| Частота шини (BCLK) | 133 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 3 |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 384 KB |
| Кеш L2 | 1.5 MB |
| Кеш L3 | 12 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 95 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 10 679 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 414 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 120.88 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.