Xeon X5647
1366
•
Westmere-EP
•
14.02.2011
•
4 ядра /
8 потоків
•
2.93 GHz
•
130W
🏆 Top #1515
Performance
Synthetic Score
7,806
PassMark
8,369
Efficiency
60.05
Знайомтеся з Xeon X5647 — сучасним рішенням від Intel, яке побачило світ:year_text. Завдяки використанню 32 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 4 ядер та 8 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. У штатному режимі чип працює на частоті 2.9 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 3.2 ГГц. Обсяг смарт-кешу L3 становить 12 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 130 Вт. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 14.02.2011 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon |
| Кодове ім’я | Westmere-EP |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SLBZ7 |
Архітектура
| Сокет | 1366 |
| Мікроархітектура | Westmere |
| Техпроцес (CPU Node) | 32 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 1.17 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 239.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.933 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.2 GHz |
| Множник | 22.00 |
| Частота шини (BCLK) | 133 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 3 |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 12 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 130 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 8 369 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 418 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 60.05 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.