Xeon W-3335
4189
•
Ice Lake-W
•
29.07.2021
•
16 ядер /
32 потоків
•
3.40 GHz
•
250W
🏆 Top #481
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
37,096
PassMark
39,293
Efficiency
148.38
Модель Xeon W-3335:family_text, розроблена інженерами Intel, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Апаратна основа кристала базується на 10 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 16 ядер, здатних виконувати 32 потоків інструкцій одночасно. У штатному режимі чип працює на частоті 3.4 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 4 ГГц. Завдяки 24 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 250 Вт. Хоча Xeon W-3335 не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 29.07.2021 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon W |
| Кодове ім’я | Ice Lake-W |
| Маркування (OPN/S-Spec) | unknown |
Архітектура
| Сокет | 4189 |
| Мікроархітектура | Sunny Cove |
| Техпроцес (CPU Node) | 10 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість потоків | 32 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.4 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4 GHz |
| Множник | 34.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 8 |
| Пропускна здатність | 204.80 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 1024 KB |
| Кеш L2 | 16 MB |
| Кеш L3 | 24 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x64 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 250 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 39 293 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 673 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 148.38 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.