Xeon W-3323
4189
•
Ice Lake-W
•
29.07.2021
•
12 ядер /
24 потоків
•
3.50 GHz
•
220W
🏆 Top #617
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
28,180
PassMark
27,822
Efficiency
128.09
Знайомтеся з Xeon W-3323 — сучасним рішенням від Intel, яке побачило світ:year_text. Завдяки використанню 10 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 12 ядер, здатних виконувати 24 потоків інструкцій одночасно. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 3.5 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 4 ГГц. Обсяг смарт-кешу L3 становить 18 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Виробник вказує тепловиділення на позначці 220 Вт у стандартному режимі роботи. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 29.07.2021 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon W |
| Кодове ім’я | Ice Lake-W |
| Маркування (OPN/S-Spec) | unknown |
Архітектура
| Сокет | 4189 |
| Мікроархітектура | Sunny Cove |
| Техпроцес (CPU Node) | 10 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 12 |
| Кількість потоків | 24 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.5 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4 GHz |
| Множник | 35.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 8 |
| Пропускна здатність | 204.80 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 768 KB |
| Кеш L2 | 12 MB |
| Кеш L3 | 18 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x64 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 220 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 27 822 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 580 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 128.09 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.