Xeon Silver 4116
3647
•
Skylake-SP
•
11.07.2017
•
12 ядер /
24 потоків
•
2.10 GHz
•
85W
🏆 Top #1035
Performance
Synthetic Score
15,536
PassMark
24,672
Efficiency
182.78
Модель Xeon Silver 4116:family_text, розроблена інженерами Intel, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Чип виготовляється за нормами 14 nm техпроцесу та призначений для встановлення в сокет відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 12 ядер та 24 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Базова тактова частота становить 2.1 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 3 ГГц. Завдяки 16.5 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 85 Вт. Хоча Xeon Silver 4116 не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 11.07.2017 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon Silver |
| Кодове ім’я | Skylake-SP |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR3HQ BX806734116 CD8067303567200 |
Архітектура
| Сокет | 3647 |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 8.00 млн |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 12 |
| Кількість потоків | 24 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.1 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3 GHz |
| Множник | 21.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 768 KB |
| Кеш L2 | 12 MB |
| Кеш L3 | 16.5 MB |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 85 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 24 672 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 700 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 182.78 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.