Xeon Platinum 8253
3647
•
Cascade Lake-SP
•
11.12.2018
•
16 ядер /
32 потоків
•
2.20 GHz
•
125W
🏆 Top #693
Performance
Synthetic Score
24,946
PassMark
30,507
Efficiency
199.57
Знайомтеся з Xeon Platinum 8253 — сучасним рішенням від Intel, яке побачило світ:year_text. В основі процесора лежить передова 14 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 16 ядер та 32 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Базова тактова частота становить 2.2 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 3 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 22 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 125 Вт. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 11.12.2018 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon Platinum |
| Кодове ім’я | Cascade Lake-SP |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SRF93 CD8069504194601 |
Архітектура
| Сокет | 3647 |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 8.00 млн |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість потоків | 32 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.2 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3 GHz |
| Множник | 22.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 1024 KB |
| Кеш L2 | 16 MB |
| Кеш L3 | 22 MB |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 125 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 30 507 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 754 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 199.57 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.