Xeon E7-8880 v3
2011-3
•
Haswell-EX
•
01.06.2015
•
18 ядер /
36 потоків
•
2.30 GHz
•
150W
🏆 Top #400
Performance
Synthetic Score
46,770
PassMark
34,583
Efficiency
311.80
Модель Xeon E7-8880 v3:family_text, розроблена інженерами Intel, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 22 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. CPU отримав 18 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 36 потоків даних. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 2.3 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 3.1 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 45 МБ. Виробник вказує тепловиділення на позначці 150 Вт у стандартному режимі роботи. Ігрова продуктивність Xeon E7-8880 v3 знаходиться на високому рівні. Архітектурні покращення та місткий кеш дозволяють системі блискавично обробляти фізику ігрових двигунів.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.06.2015 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon E7 |
| Кодове ім’я | Haswell-EX |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR21X |
Архітектура
| Сокет | 2011-3 |
| Мікроархітектура | Haswell |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 1.40 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 160.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 18 |
| Кількість потоків | 36 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.3 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.1 GHz |
| Множник | 23.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 29.90 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 1152 KB |
| Кеш L2 | 4.5 MB |
| Кеш L3 | 45 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x32 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 150 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 34 583 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 787 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 311.80 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.